Satış Sonrası        Vi Makine Enerji Elektrik Ltd.Şti. 05.05.2008 tarihinde kurulmuş bir şirket olup; genç ve dinamik bir ekibe sahiptir.Şirketimiz bünyesinde Liebherr iş makınaları (Ekskavatörler,yükleyiciler,dozerler ve endüstriyel ekskavatörler) ve Hytsu forkliftlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri sağlamaktadır.Çok sayıda iş makinesi markasının ülkemize girdiği şu günlerde satış sonrası hizmetlerin önemi birkat daha artmıştır. Hizmet verdiğimiz iş makinesı sektöründeki müşterilerimiz bir makına satın alırken artık makınanın performansı,yakıtı,yatırım maliyeti gibi konuların yanında yedek parça bulunabilinirliği,yedek parça fiyatı,servis kapasitesi konularınıda detaylıca irdelemektedir.

         Teknolojinin oldukça ilerlediği günümüzde iş makinalarının çoğu ileri teknoloji ile donatılmıştır. Bu teknolojik yenilikler farkı markalarda benzer özellikleri ihtiva edebilmektedir. Böyle birbirine yakın teknolojideki makinalar arasında bir tercih yapılacağında farkı yaratan satış sonrası hizmetler olmaktadır.Satış sonrası hizmetler müşterilerin iş makineları yada jeneratörlerini her an faal, çalışır durumda tutmakla görevilidir.Çağımızın ekonomik koşullarında müşterilerimiz iş makinelarını maksimum verimde ve maksimum sürede işte tutmak istemektedirler.Bunu da sağlamak için bizler gibi hizmet sektörümdeki firmalar yeterli sayıda yetişmiş uzaman personel, yeterli miktarda yedek parça stoğu bulundurmak müşterilere en kısa sürede en iyi hizmeti sunmak zorundadır.

        Bunu sağlamak için tabiki gelişen teknolojiye,adapte olabilecek iyi eğitim almış tecrübeli insan gücüne, satış sonrası hizmetlerde kullanılacak yedek parçalara ve bu öğelerin koordinasyonuna ihtiyaç vardır.Vi Makine olarak yedek parça ekibimiz ve depomuzla, 6 adet mobil servis aracımızla,15 adet teknik personelimiz ile müşterimize en kısa sürede en uygun çözümleri üretmek için hazırız.