Kiralama


            Liebherr, Türkiye pazarının önemini dikkate alarak merkezi İstanbul’da bulunan Liebherr Türkiye önderliğ inde, yeni bir pazarlama satış ve servis ağı oluşturacak ve yeniden yap ılanacaktır.Bu süreç içerisinde Liebherr Ege Bölge Distrübütörü Vi Makina, kıs a veya uzun dönemli makina ihtiyaçlarında, 0-2 yaş arasında yüksek teknolojiye sa hip Liebherr performans ve kalitesine uygun ürünlerle siz Sayın Müşterilerimize kiral ama hizmeti vermektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda dönemsel kiralama veya satın alma opsiyonlu kiralama seçenekleri ile kriz döneminde işlerinizi aksatmayacak çözümleri sunuyoruz.

Makinanın yüksek maliyetine katlanmak zorunda değilsiniz…

İşiniz hangi makinayı gerektiriyor?

  • Satın aldığınız makina bazen işiniz için en doğru, en verimli makina olmayabilir, ya da proje sonrası aynı makinaya yoğun ihtiyacınız kalmayabilir. Makinayı kiralamak sizi bu riskten kurtarır.

İşletme maliyetleriniz azalır!

  • Kiraladığınız makinalarda finansman, tamir ve bakım gibi maliyetleriniz olmayacağı gibi bu işlerle ilgilenen bir ekip de bulundurmanız gerekmeyecektir.

Liebherr teknolojisiyle Makinanız her zaman yüksek performansla çalışır!

  • Kiraladığınız makinalar 0-2 yaş arası sorunsuz makinalardır. Yüksek işte kalma süreleri sayesinde işinizden geri kalmazsınız.

Makinanızın bakımını siz değil biz uzmanlar düşünelim!

  • Kiraladığımız makinaların periyodik bakım hizmetleri firmamıza aittir.

İkinci el makinemi nasıl satarım derdine düşmeyin!

  • Uzun süre parkınızda kalan makinaların düşük fiyatla satılma riskini ortadan kaldırır.